Tel:
Chiny Linia produkcyjna stożka cukru producent
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.
-PROFESJONALNA PRODUKCJA KREMÓW LODOWYCH STOŻEK -

Dom ProduktyLinia produkcyjna stożka cukru

Linia do produkcji szyszek waflowych systemu gazowego z żeliwnymi płytkami do pieczenia

Linia do produkcji szyszek waflowych systemu gazowego z żeliwnymi płytkami do pieczenia

Gas System Cone Wafer Production Line With Cast Iron Baking Plates Texture

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdongguangzhou
Nazwa handlowa: STARLAND
Orzecznictwo: CE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: negotiation
Czas dostawy: 100 dni
Zasady płatności: T/T
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Wymiar maszyny (mm): 10500L * 2400 W * 1800H Standardowe stożki / godzinę: 6000
Zużycie gazu (kg) / godzinę: 10-11 Gwarancja: 1yaer
tekstury: Żeliwne płytki do pieczenia SYSTEMU: System gazowy

Przegląd linii produkcyjnej stożka Wafer Linia produkcyjna System gazu

Dedykacja do biznesu stożkowego

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w pieczeniu stożkowym przed opracowaniem naszego pierwszego systemu automatycznego wytwarzania stożków STARLAND, pojawia się w pełni automatyczna maszyna automatyczna: prosta w obsłudze, łatwa w utrzymaniu i niezawodna. Maszyna ewoluowała w ciągu ostatnich 15 yaarów, aby stać się szybszym, bardziej wydajnym i przyjaznym dla środowiska. Robią też przyzwoite szyszki.

Dzisiaj nadal cieszymy się z rożków do pieczenia, rożki do pieczenia i maszyny budowlane są dla nas równie ważne. Daje nam nieograniczone możliwości opracowania nowych szyszek lub powiązanych produktów dla klientów. Czasami potrzebny jest nowy przepis, nowa maszyna lub nawet nowy system do tworzenia nowych produktów stożkowych. Uważamy, że przyczyniliśmy się do rozwoju branży, gdy nowe produkty klientów odniosły sukces na rynku.

W Chinach i Hong Kongu dostarczamy globalne marki lodów i międzynarodowe sieci handlowe. Produkcje w naszej fabryce stożków są produkowane przez maszyny STARLAND. Szyszki są poddawane najściślejszym standardom i kontroli przez naszych klientów.

Nie sprzedajemy stożków ani maszyn. Pomagamy Ci od stożków do rozwiązania.

Czasami możesz mieć pomysł na stworzenie nowego produktu za pomocą stożka, gofra itp. Albo potrzebujesz logo na produktach. Zapraszamy do dzielenia się z nami potrzebami i znalezienia naszej profesjonalnej usługi. Nowe produkty mogą mieć nową formę, wygląd i nowy smak. Dzięki naszej zdolności w projektowaniu form i automatyzacji, wiedzy w zakresie receptury i wydajności w produkcji stożków, możemy pomóc Ci od projektowania i rozwoju produktów po produkcję.

Komponent i części. Wysokiej jakości importowane łożyska, akcesoria i smary są wykorzystywane do stabilnej pracy maszyny i minimalnej wymiany części.

System gazowy. Został zainstalowany system automatycznego zapłonu. Specjalna dysza zapewniająca czyste niebieskie płomienie i zwiększająca wydajność energetyczną. Uniwersalny palnik pozwala na zasilanie LPG, gazu ziemnego i innych paliw.

Zbiornik i system pompowania. Podwójne ścianki zapewniają stabilność termiczną ciasta. W komplecie sito stalowe. Zawór zwrotny zatrzymaj ciasto, aby uwolnić się z dozownika, podczas gdy regulowany dozownik pomaga kontrolować rozmiar wafla.

Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.

Osoba kontaktowa: PENGDA

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.
Fabryka nr 56, Pacific Industrial District, XinTang, GuangZhou, Chińska Republika Ludowa
Tel:86-20-82697198
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Sugar Cone Production Line dostawca. Copyright © 2016 - 2020 waferproductionline.com. All Rights Reserved. Developed by ECER