Tel:
Chiny Linia produkcyjna stożka cukru producent
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.
-PROFESJONALNA PRODUKCJA KREMÓW LODOWYCH STOŻEK -

Dom ProduktyLinia produkcyjna stożka cukru

Pełna automatyczna linia produkcyjna do produkcji rożka cukrowego do produkcji kubka / miski waflowej CE

Pełna automatyczna linia produkcyjna do produkcji rożka cukrowego do produkcji kubka / miski waflowej CE

Full Automatic Sugar Cone Production Line For Making Waffle Cup / Bowl CE Approved

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdongguangzhou
Nazwa handlowa: STARLAND
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: CBI-107X2A *

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: negotiation
Czas dostawy: 100 dni
Zasady płatności: T/T
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Liczba płytek do pieczenia: 107 Standardowy stożek / godzina **: 9500
Zużycie gazu (kg) / godzinę: 13-15 Wymiar maszyny (mm): 13900LX2400WX1800H
Masa maszyny (kg): 9600 Specyfikacja silnika głównego: 4,0hp; 3kw

Panel z ekranem dotykowym Energooszczędny Mniejszy pobór gazu Maszyna Roll Egg

Historia firmy

W 1950 r. Założyciel Ho Shu n Tong przeniósł się z Chin do Makao. Aby zarabiać na życie dla swojej rodziny w tym nowym miejscu, nauczył się ręcznie robionych stożków z ulicznego straganu. Ręczne szyszki zarabiają wystarczająco dużo dla rodziny w wibrującym mieście, Hongkongu. Ho i jego żona, Lai Yuk Mei, wynajęli sklep w Kowloon, który później kupili. Ho Hau Ice-creams Cone Co. Ltd została oficjalnie zarejestrowana, gdy miejsca w budynku przemysłowym zostały zakupione w 1973 roku. Ho Hau stał się później jedynym piekarzem stożkowym na rynku Hong Kongu.

Drugie pokolenie odniosło sukces w branży w latach 80-tych. Ich nowe myślenie, wizja i możliwości rynkowe sprawiły, że firma Ho Hau osiągnęła nowy horyzont. Wprowadzono automatyzację produkcji, aby zwiększyć wydajność i jakość. Kontynuując reformę gospodarczą w Chinach kontynentalnych, Guangzhou Starland Food Co. Ltd została założona w latach 90-tych, z własnymi gruntami, aby eksplorować i rozwijać ten szybko rozwijający się rynek. Firma Starland opracowała swoją pierwszą automatyczną maszynę do pieczenia stożka pod koniec lat 90-tych, gromadząc wiedzę od dziesięcioleci i różnych specjalistów dostępnych w Chinach. Firma Auhui Starland Machinery Foods Machinery Co. Ltd została założona w 2005 roku, aby uchwycić bogate zasoby naturalne i ludzkie oraz być gotowym do obsługi rynku wewnętrznego.

Przez ponad pół wieku członkowie rodziny poświęcali się robieniu wszystkiego na temat rożków lodowych. Od stożków, przez maszyny, aż po rozwiązania, wciąż pracujemy nad tym każdego dnia. Przy produkcji stożka za pomocą naszego urządzenia Starland, staramy się ulepszać receptury, system zarządzania i projektowanie maszyn każdego dnia. Jest tylko jeden cel: sprawnie i niezawodnie wykonać przyjemny, mocny i higieniczny stożek dla konsumentów.

Jeden motor napędza wszystko.

Jeden silnik synchronizuje piec, stację walcowniczą, pompę do rzadkiego ciasta poprzez serię bardzo precyzyjnych systemów łańcuchowych. Pożądane produkty są wytwarzane z wysoką dokładnością i wysoką wydajnością produktu.

Kluczowe cechy

Wysoka elastyczność. W przypadku różnych stacji walcowania można wytwarzać szeroką gamę produktów.

System Star-Reel. Wafel zajmuje krótszą drogę od płyt do pieczenia do walcowania form. Można zmniejszyć zużycie cukru i oleju. Zgłoszenie patentowe.

System poziomy. Łatwiejszy w obsłudze i kontroli. Przy dłuższej ścieżce od blach do pieczenia do form tocznych, zapewnia dodatkową wszechstronność dzięki pracy z niezależnym systemem wieży prasującej.

Naciskanie systemu Tower. Zdolny do wytwarzania różnego rodzaju produktów w kształcie kosza.

Seria CBI i seria WBI
(Baking Plares Rozmiar: 240 mm X 240 mm; nadaje się do stożków o długości 108 mm lub mniejszej i koszyczka waflowego)

CBI-47A * / CBI-47X2A * CBI-71A * / CBI-71X2A * CBI-107A * / CBI-107X2A *
Liczba płytek do pieczenia 47 71 107
Standardowe stożki / godzina ** 4200 6600 9500
Zużycie gazu (kg) / godzinę 5-6 9-10 13-15
Wymiar maszyny (mm) 6700L * 2400 W * 1800H 9600L * 2400W * 1800H 13900L * 2400 W * 1800H
Masa maszyny (kg) 4500 6500 9600
Specyfikacja silnika głównego 1,5 KM, 1,1 kW 2,0 KM, 1,5 kW 4,0hp; 3kw

Dedykacja do biznesu stożkowego

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w pieczeniu stożkowym przed opracowaniem naszego pierwszego systemu automatycznego wytwarzania stożków STARLAND, pojawia się w pełni automatyczna maszyna automatyczna: prosta w użyciu, łatwa w utrzymaniu i niezawodna. Maszyna ewoluowała w ciągu ostatnich 15 yaarów, aby stać się szybszym, bardziej wydajnym i przyjaznym dla środowiska. Robią też przyzwoite szyszki.

Dzisiaj nadal cieszymy się z rożków do pieczenia, rożki do pieczenia i maszyny budowlane są dla nas równie ważne. Daje nam nieograniczone możliwości opracowania nowych szyszek lub powiązanych produktów dla klientów. Czasami potrzebny jest nowy przepis, nowa maszyna lub nawet nowy system do tworzenia nowych produktów stożkowych. Uważamy, że przyczyniliśmy się do rozwoju branży, gdy nowe produkty klientów odniosły sukces na rynku.

W Chinach i Hong Kongu dostarczamy globalne marki lodów i międzynarodowe sieci handlowe. Produkcje w naszej fabryce stożków są produkowane przez maszyny STARLAND. Szyszki są poddawane najściślejszym standardom i kontroli przez naszych klientów.

Nie sprzedajemy stożków ani maszyn. Pomagamy Ci od stożków do rozwiązania.

Szczegóły kontaktu
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.

Osoba kontaktowa: PENGDA

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
GUANGZHOU CITY PENGDA MACHINERIES CO., LTD.
Fabryka nr 56, Pacific Industrial District, XinTang, GuangZhou, Chińska Republika Ludowa
Tel:86-20-82697198
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Linia produkcyjna stożka cukru dostawca. © 2016 - 2020 waferproductionline.com. All Rights Reserved.